0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-48 %
500pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подарок/Накит Пакување Екранот торба

500pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/подарок/Накит Пакување Екранот торба

DEN 4962.00
DEN 9542.40
Това е достапна

Количина на стоки


ziplock кеси големина Други вреќи Кликнете тука : , , предиво кеси, вреќи
500pcs 23x35+5cm фолија застане ziplock кеси јасно пластични кеси јп zip заклучување торба за текстил/храна/Божиќ/подароци/Накит Пакување Екранот торба
Тип : фолија ziplock кеси пластична Кеса за накит Пакување Екранот перници за Складирање торба Материјал : пластични Боја : Како на сликата покажа (Поради разликата помеѓу различни монитори,можеби слика може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодарам!) Големина : 23*35+5cm фолија ziplock кеси На ziplock кеси направени од рачно производство ,големината грешка 0.5~2 мм е нормално . Количина : 500 Pcs фолија ziplock кеси (1% грешка за количината е нормално ,ви благодариме за вашето разбирање.) Пакет се Вклучени : 1pack=500 Pcs Ќе Добиете 1pack на ziplock Подарок Торба

Основните својства

боја:
23x35cm
Големина:
stand up ziplock bag
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Ширина:
35cm
Производ Карактеристики:
фолија ziplock кеси јасно пластични кеси транспарентен јп zip заклучување торба
Број На Модел На:
23*35+5
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Тежина:
0g
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Материјал:
Пластични
Објектот Должина:
23cm

Додатоци на производот