0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Ethlyn Накит Златна Боја Мода Деца Бебе Накит Сетови Ѓердан/Обетки/Прстен/Алка Децата Подароци Етиопската Арапските S157

Ethlyn Накит Златна Боја Мода Деца Бебе Накит Сетови Ѓердан/Обетки/Прстен/Алка Децата Подароци Етиопската Арапските S157

DEN 331.20
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ethlyn
Повод:
Партија
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан+Обетки
Број На Модел На:
S157
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Пол:
Девојки
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Големина:
Ѓердан 38MM
Боја:
злато боја
Повод:
Подарок/Ангажирање/ angliski/OL /Партија

Додатоци на производот