0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
MOONROCY Бесплатен Превозот Мода се Зголеми Златна Боја Имитација Кристал Бисер Ѓердани и Earring Накит во Собата за жените Подарок

MOONROCY Бесплатен Превозот Мода се Зголеми Златна Боја Имитација Кристал Бисер Ѓердани и Earring Накит во Собата за жените Подарок

DEN 373.00
DEN 467.04
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Увезени Еко-пријателски Легура & Австриската Кристал & Имитација Бисер Боја : Како фотографии Големина на :
Pendant Големина : 1.3*2.3 см, Синџир Должина : 40+5cm;
Earring Големина : 2.0*1.5 cm Тежина : 20g Тема : Објект употреба на Увезени Еко-пријателски Легури ,па тоа нема да исчезнат за долго време и нема да hypersusceptibility.

Основните својства

Метална боја:
Роуз Златна Боја, Платина Позлатен
Повод:
Партија
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан,Обетки.
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Бренд Име:
MOONROCY
Број На Модел На:
RA
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Повод:
Партиски Ангажман Годишнината Подарок Свадба

Додатоци на производот