0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Промет на големо со бесплатен превозот >>Мода Пурпурна Кристал Пломба Жените Ѓердан Линк Хривнија Прстен Studs Сет

Промет на големо со бесплатен превозот >>Мода Пурпурна Кристал Пломба Жените Ѓердан Линк Хривнија Прстен Studs Сет

DEN 1535.00
DEN 1919.04
Това е достапна

Количина на стоки


Превозот
нема кутија за накит
-Може да се Меша различни елементи заедно;
- Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail. превозот времето е 15-35working дена да се поголемиот дел од земјата.
-Ако цел помалку од 200 долари ќе превозот на стока од кина пост воздух mail или HK пост воздух mail,повеќе од 200 долари ќе бесплатен превозот страна ,EMS други превозот компании , повеќе од 500 долари ќе бесплатен превозот страна ,DHL други превозот ви благодариме!
Се Враќа & Наплата Политика
За хигиенски причини, објекти за размена или враќање мора да остане во строго НЕИСКОРИСТЕНИ услови со ознаки првично прилог, додатоци се вклучени, без мирис на чад, парфем, храна, итн. Клиентите треба да даде информации за разменување или враќа во рок од 7 дена од денот на приемот.
Се врати со барање причини, мора да се направи на e Bay пред да бидат прифатени и преработени според e Bay трговски правила. Нема барање нема враќање.
Поштенски не се враќа како што е обвинет за име на поштенските оператори. Купувачи се одговорни за враќање поштарина освен за непотребни предмети.

Основните својства

Прстен Големина:
9, 8, 6, 7
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Сет
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Додатоци на производот