0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
YAN МЕИ Жените Зелен Камен Исклучителен Шарм Геометриски Кубни Циркони Накит Сетови Ангажман Подарок GLE5393Y

YAN МЕИ Жените Зелен Камен Исклучителен Шарм Геометриски Кубни Циркони Накит Сетови Ангажман Подарок GLE5393Y

DEN 2575.00
DEN 3626.40
Това е достапна

Количина на стоки


YAN МЕИ Жените Зелен Камен Исклучителен Шарм Геометриски Кубни Циркони Накит Сетови Ангажман Подарок GLE5393 Y
Ако не сте задоволни со нарачки ,ве молиме да не брзаме, да се даде повратна информација или спор, Контактирајте со нас веднаш ,така што имаме
шанса да се реши проблемот за вас . Ви благодариме .
1. Квалитетот проблем : ве Молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако ќе се примени со цел ,да се земе јасни Фотографии за неисправни производи и
испрати до нас. ние ќе го организира наплата или замена по проверка .
2. Други причини : За друга причина ,не ви се допаѓа или не сакате ,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена откако си ја примил нарачката .
Бидете сигурни дека чувајте го во оригинална услови.И се обврзуваат превозот цена од себе .Ние ќе рефундирање или да направи размена по примена на
врати објектот .
1.Ние брод на сите наши објекти во светот во рок од 48 часа од EMS/DHL/ups-от или Хонгконг Пост/Кина Пост, т тој превозот начин ќе зависи
на вкупните трошоци.
2.Internatial парцела обично треба 2-3 дена да го покаже информации во web откако ќе ја испратите можете да следење на број.
wy-приклучок-start
Жешка Стока
$4.56
$3.89
$5.62
$9.37
$5.15
$8.36
wy-приклучок-крај

Основните својства

Должина:
45cm
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан + Обетки
Бренд Име:
YAN МЕИ
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
GLE5393Y
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
ААА Кубни Циркони Дијамант
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
Камен Боја:
Зелена
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Бело Злато
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Бело Злато
Тежина:
47.95g

Додатоци на производот