0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-90 %
Нова мода Накит Поставите Гроздобер Златна Боја Мода Вода Капка Форма Природен Камен Жолта Опал Накит Сетови За Жени

Нова мода Накит Поставите Гроздобер Златна Боја Мода Вода Капка Форма Природен Камен Жолта Опал Накит Сетови За Жени

DEN 19.00
DEN 190.08
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor

Основните својства

Бренд Име:
LAQ
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
како видите
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
666
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот