0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-90 %
Моден Накит Сетови круг Камен Синџир Ѓердан&Приврзоци Грозје Обетки во Облик на Жените Јака

Моден Накит Сетови круг Камен Синџир Ѓердан&Приврзоци Грозје Обетки во Облик на Жените Јака

DEN 19.00
DEN 190.08
Това е достапна

Количина на стоки

modname=ckeditor

Основните својства

Бренд Име:
LAQ
Метали Тип:
Бакар
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Акрилик
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
како видите
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
666
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден

Додатоци на производот