0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Boho Бохемски Етничка Накит Сетови Црвено Црн Мулти Слој Изјава Ѓердан Обетки Африкански Монистра Накит Поставите Жените 6C-SDLS-006

Boho Бохемски Етничка Накит Сетови Црвено Црн Мулти Слој Изјава Ѓердан Обетки Африкански Монистра Накит Поставите Жените 6C-SDLS-006

DEN 1395.00
DEN 2735.52
Това е достапна

Количина на стоки


Предмети Опис : Име : Индискиот Нигериската Африка Свадба Монистра, Булчински Накит Сет, Костим Ѓердан Групи Материјал : Стакло, Корали, Имитација Бисер, Тиркизна Стил : Класичен, Тренди, Слатки Романтични, Етнички, Hyperbole, Канцеларија, Чешка итн. Повод : Партија, Ангажман, Годишнина, Свадба, Роденден Подароци, Божиќ Подарок Ставки вклучени : 1 Ѓердан + 1 Хривнија + Earring (1 Пар) Прилагоди стилот боја : имаме различни бои може да биде слободен да натпревар, додека клиентите во ред порака за да напишете боја сакате да се прилагоди. Можете исто така да го прифати клиент е слика сопствени клиенти сакаат стил, според стил понуда. Кристал Боја може да се направи : Црна, Бела, Јасно AB, Тиркизна, Морнарско Сина, Кралска Сина, Аква, Цијан, Бледо Зелена, Зелена, Смарагд, Маслиново масло, Теал, Жад, Злато Шампањ, Злато AB, Кафеава, Пурпурна, Виолетова, Портокалова, Црвена, Вино, Розова, Топла Розова, Fuchsia, Fuhsia Магента, слонова коска, Беж, Кафе, позлатени, Сребро, различно обоени и слично. Пакување : Внатрешното пакување : Пластични PVC кеса, затворени за да се спречи влага и оксидација. Надвор : Стандард пост кутија За Превозот : Бесплатен превозот со авион Пост Парцела или e Packet 15-35days. Некои земја повеќе денови. Помалку од $ 100 за да испратите DHL да се плати локација за подигнување на трошоците за превозот. Повеќе од 100 $ може да бесплатен превозот на курирската служба DHL после испратите 3-7days. Со ЕМС по испрати околу 10-20days. Повратни информации : Тоа ќе биде многу ценети за вас да го напушти 5 ѕвезда ПОЗИТИВНИ повратни информации и ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. И ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме да бидат слободни да контакт сол Најдобро да ви понуди најдобро решение

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Повод:
Свадба
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Бренд Име:
laanc
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Обетки
Материјал:
Кристално
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
6C-SDLS-006
Обликотшема:
Круг
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан/Нараквица Големина:
18inches(првиот слој)/8inches
Мушка големина:
6mm

Додатоци на производот