0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
KUGUYS Рок Хип Накит Поставите Мода Акрилик Hyperbole Црна Октопод Обетки за Жените Pendant Ѓердан Линк Синџир

KUGUYS Рок Хип Накит Поставите Мода Акрилик Hyperbole Црна Октопод Обетки за Жените Pendant Ѓердан Линк Синџир

DEN 192.00
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Акрилик
Големина : earring 3.5 cm/1.37" X 3cm/1.18"
Пакување : OPP вреќа

Ве молиме кора исклучите некоја заштитна фолија на површината и
избришете го со мека ткаенина, пред носење.Ви благодариме!

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
KUGUYS
Материјал:
Акрилик
Стил:
Хип/Рок
Број На Модел На:
424N
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
2
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик

Додатоци на производот