0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
Гроздобер Антички Сребрен Накит Поставите Сина Камен Кристал Празен Лист Форма Обетки Pendant Ѓердан Постави Додатоци За Жени

Гроздобер Антички Сребрен Накит Поставите Сина Камен Кристал Празен Лист Форма Обетки Pendant Ѓердан Постави Додатоци За Жени

DEN 80.00
DEN 93.12
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 пар обетки+1 парче ѓердан
Бренд Име:
АЛИСА ВАНГ
Број На Модел На:
E289
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Стил:
Гроздобер
Пол:
љубителите',Жени,Унисекс
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Материјал:
Алуминиумски+камен+кристал
боја:
Антички сребрен+сина
Големина:
Chain length 45cm+5cm, pendant 5.5cm*2.5cm
Тежина:
About 24g/pair
Пакување:
1 set/торба
Брза испорака:
Цел>120usd бесплатен превозот од DHL ФЕДЕКС ПРОЗОРЦИ...
Тип:
Антички Сребрен Накит Сет
Одговара:
празен лист обетки
Шема:
Обетки Pendant Ѓердан Сет
Стил:
Накит Постави Додатоци За Жени

Додатоци на производот