0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Блузи Дубаи злато-боја Мода свадба накит поставите Булчински Африкански мушка Претерани Привлечни жени Ѓердан Алка Earring Прстен

Блузи Дубаи злато-боја Мода свадба накит поставите Булчински Африкански мушка Претерани Привлечни жени Ѓердан Алка Earring Прстен

DEN 610.00
DEN 762.72
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Метална боја:
Злато-боја
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан/обетки/нараквица/прстен
Метали Тип:
бакарни легури
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
TJP
Број На Модел На:
NT0010

Додатоци на производот