0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Ноктите Снабдување 22Sheets/Многу Черепот ЕДНО ПАРЧЕ Помине Вода Налепница DIY Пиратите Дизајни Applique Налепница Совети Микс 11Styles BLE1192-1202

Ноктите Снабдување 22Sheets/Многу Черепот ЕДНО ПАРЧЕ Помине Вода Налепница DIY Пиратите Дизајни Applique Налепница Совети Микс 11Styles BLE1192-1202

DEN 286.56
Това е достапна

Количина на стоки

Ноктите Снабдување 22 Sheets/Многу Черепот ЕДНО ПАРЧЕ Помине Вода Налепница DIY Пиратите Дизајни Applique Налепница Совети Микс 11 Styles BLE1192-1202 Пакување : 22 Sheets/Многу , Индивидуални Пакет, 100g/Многу
Ве молиме оставете порака за реден број, како што се "BLE1902" или случаен испраќање. .
Лесен за користење :
1. Се применуваат вашиот лак и почекајте се додека не се исуши
2. Изберете ја вашата favoriate дизајн, излупете го внимателно со помош на пинцета
3. Се држи на вашите нокти, и притиснете го цврсто за неколку секунди
4. Се применуваат неколку слоеви на врвот брег за да го запечати дизајн.
Ние Брод на Светот , освен APO/FPO . Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 15 до 25 работни дена. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 30 дена.
Ние прифаќаме alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се обидуваме да се направи 100% задоволството на клиентите, но ние треба да контактирате со вашиот прво. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации! Ние може да го реши секоја ситуација!Ве молиме да ни даде 5 Ѕвезди, ако сте задоволство.

Основните својства

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Количина:
22Sheets/Многу
Материјал:
домашно милениче
Големина:
50*60mm
Број На Модел На:
РАНЛИВИТЕ
Дизајни:
Пиратите
Број На Модел На:
BLE1192-1202

Додатоци на производот