0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-6 %
1 Тркалаат 0.3 mm 10 Бои се Тркалаат Разголување Лента Метал Бакарна Жица Дизајн За DIY Помине Уметност Декорација

1 Тркалаат 0.3 mm 10 Бои се Тркалаат Разголување Лента Метал Бакарна Жица Дизајн За DIY Помине Уметност Декорација

DEN 67.00
DEN 71.52
Това е достапна

Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2 1. Испратено : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 5 дена по вашата исплата потврди.(Доколку имате одредени превозот барање,ве молиме кажете ни пред превозот.) 2. Адреса : ве Молиме бидете сигурни дека вашето име и адреса за испорака е точно пред да нарачате. 3. Цена : Нашата цената не вклучува Даноци,ДДВ или други скриени трошоци.Ние не сме одговорни за царински давачки. 4. Капка-превозот цел е добредојден,но да се охрабруваат да се цел сами со клиентот адреса,фактурата ќе не се вклучени. 5. Време на испорака околу 60~90 дена. 6. Ако вашата нарачка вкупен износ над $100,ние ќе испрати пакет од страна на International express(БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ). 1.Онлајн Плаќање начин : Visa,Mastercard,Маестро Дебитна Картичка,Western Union,Банкарски Трансфер,Webmoney,QIWI Паричникот и Bdeto. 2.Офлајн Плаќање начин : Paypal. Внимание : Мали стоки ќе се одликува со opp вреќа,големи стоки ќе се одликува со кутија.
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основните својства

Тип На Објект:
Налепница & Decal
Стил:
помине уметност бакарна жица
Големина:
0.3mm
Количина:
1 РОЛНА
Број На Модел На:
DK402
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Ywbeads
Големина:
0.3mm
Тежина:
About 36g
Обликот:
Круг
Стил:
Моден
Количина:
1 РОЛНА
Употреба:
DIY Помине Уметност,Накит декорација
боја:
микс боја
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина
квалитет:
Висок квалитет

Додатоци на производот