0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
80 Компјутери/многу Рококо стил Форма Празно Kraft Хартија Запечатување етикета налепници За DIY Подароци Деко Плик печат Партија покани благодарам

80 Компјутери/многу Рококо стил Форма Празно Kraft Хартија Запечатување етикета налепници За DIY Подароци Деко Плик печат Партија покани благодарам

DEN 98.88
Това е достапна

Количина на стоки


9731
Материјал : Хартија
Тежина : околу 29.3 g/многу
Големина : како фотографија
Количина : 1 lot=80 парчиња
Напомена :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Сакам плик( Кликнете на него) :

Основните својства

Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
C203
Бренд Име:
YCDBTH

Додатоци на производот