0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
LicLiz 925 Sterling Silver Срцето Хривнија Накит Жените Прилагодливи Двоен Слој Синџир Wristband Кубни Циркони Нараквици LB0114

LicLiz 925 Sterling Silver Срцето Хривнија Накит Жените Прилагодливи Двоен Слој Синџир Wristband Кубни Циркони Нараквици LB0114

DEN 593.00
DEN 1077.60
Това е достапна

Количина на стоки


Метал : 100% Реално 925 Sterling Silver
Камен : Круг Намали Бела / Виолетова Кубни Циркони Хривнија Wristband
Позлата : Бело Злато Позлатен Хривнија Рака Манжетната
Синџири : 15.6 cm Кутија Синџир + 3cm Продолжен Синџир Линк
Облик : Сребро Двојно Љубов срцето Нараквици Закачам
Бесплатен Подарок : Кадифе Торба+ Сребро Платно За Бришење

Основните својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Certificate Type:
ПЕКИНГ CUG ГЕМ ЦЕНТАР ЗА ТЕСТИРАЊЕ
Број На Модел На:
LB0114
Пол:
Жените
Дијаметар:
18.6 cm Периметар
Метали Тип:
Сребро.
Повод:
Партија
Бренд Име:
LicLiz
Метал Печат:
925,Фунта
Обликотшема:
Срцето
Страна Камен:
Никој
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Сертификат Број:
Други
Производот:
Сребро Срцето Хривнија Накит Жени
позлата:
Бело Злато Позлатен Хривнија Рака
Камен:
Круг Намали Кубни Циркони Срцето Хривнија
функција 1:
Сребро Двоен Слој Кутија Синџири Хривнија
функцијата 2:
Шупливи Срцето Pendant Хривнија
Функција 3:
Dangle Шарм Хривнија Сребро 925
Функцијата 4:
Сребро ЉУБОВ Срцето Шупливи Хривнија Закачам
Функцијата 5:
Сребрена Рака Синџир Wristband Жени
Функција 6:
сребро прилагодливи хривнија
Понудени Serivce:
Накит Трговија На Големо / Капка Превозот / Мувла Обичај

Додатоци на производот