0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Готски Стил S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Европски И Американски Мажи И Жена Черепот Личност Крстот Хривнија Homme

Готски Стил S925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Европски И Американски Мажи И Жена Черепот Личност Крстот Хривнија Homme

DEN 1294.00
DEN 1294.08
Това е достапна

Количина на стоки


ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Хривнија Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Нараквица за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

Основните својства

Должина:
5mm 16CM Long, 5mm 18CM Long, 5mm 20CM Long, 5mm 22CM Long, 5mm 24CM Long, 5mm 26CM Long
Бренд Име:
STARYEE
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Метал Печат:
925,Фунта
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Главниот Камен:
Никој
Certificate Type:
CCGTC
Повод:
Партија
Број На Модел На:
QBC171111
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Скелетот
Страна Камен:
Никој
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна

Додатоци на производот