0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-24 %
Трговија на големо AVC DA09238B12H 9238 DC 12V 90mm 92mm 1.35 Двојна Топката Имајќи Серверот Вентилаторот за Ладење

Трговија на големо AVC DA09238B12H 9238 DC 12V 90mm 92mm 1.35 Двојна Топката Имајќи Серверот Вентилаторот за Ладење

DEN 620.00
DEN 815.52
Това е достапна

Количина на стоки


Бренд : AVC
Модел : DA09238 B12 H
Volotage : 12 V
Актуелни : 1.35 На
Големина : 92*92*38mm

Основните својства

Бренд Име:
AVC
Линии:
3 Линии
Број На Модел На:
DA09238B12H
Тип:
Фан
Heatsink Материјал:
Бакар & Алуминиум
Примена:
Компјутер Случај
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Пакет:
Yes

Додатоци на производот