0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за DL360 G9 750688-001 792852-001 775415-001

ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за DL360 G9 750688-001 792852-001 775415-001

DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки

ПРОЦЕСОРОТ Ладење Вентилатор за DL360 G9 750688-001 792852-001 775415-001 P/N : 750688-001 792852-001 775415-001 Одговара модели : DL360 Gen9 Пакет : 1 cpu вентилатор за повеќе информации, обратете се кај нашите продажни

Основните својства

Линии:
Никој
Број На Модел На:
750688-001 792852-001 775415-001
Heatsink Материјал:
Пластични
Бренд Име:
T. F. SKYWINDINTL
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Состојба:
Во 99% Нови

Додатоци на производот