0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-0 %
Bykski Б-FSIDNA-ABU-CT Т-Вирусот на ДНК Сина Резервоарот од 190/260MM

Bykski Б-FSIDNA-ABU-CT Т-Вирусот на ДНК Сина Резервоарот од 190/260MM

DEN 1979.00
DEN 1979.04
Това е достапна

Количина на стоки

За Bykski Ние основана во 2008 година, има прва класа производство на опрема и опрема за тестирање, повеќе од 60 вработени, ние сме специјализирани во дизајн и развој на компјутерски систем за ладење, по неколку години на пракса, ние постојано подобрување на дизајнот за да го подобри квалитетот на производите, Bykski бренд доби на корисникот одобрување и пофалба
Карактеристика & Спецификации
1. Ние користиме високо квалитетни суровини (акрилик, запечатување прстени, итн.), и поминале Bykski вода за ладење лабораторија СПД (сигурност, перформанси, издржливост) и тестирање
2. 50 MM дијаметар изгореници на телото, особено погодна за средни кула, полн кула шасија употреба.
3. Меѓународниот стандард G1/4 конци се компатибилни со сите тековни брендови на вода за ладење на системите.
4. Резервоарот со 4 порти.
5. Резервоарот доаѓа со филтер, кој ги елиминира воздушни меури и нечистотии во системот.
Вклучени 2 крајот капи и 2 стандарди
Големина : 190/260mm, Цевка OD : 50mm(L x тело Кол.)
Метал : Легури капи + акрилик тело.
Термин За Предмети 1.Бидејќи изборот на Интернет шопинг, да се задржи добрата комуникација за решавање на прашања кои можат да се појават и, ако е можно, ве молиме секогаш да се провери Али пораката.
2.Ако имате прашања или проблем во врска со производи или договор, ве молиме контактирајте со нас, ние се надеваме дека сите купувачот задоволство на нашите производи, Aliexpress не може да се откаже повратни информации, ако купувачот како лево лошо повратни информации без да комуницираат, немојте да ја купите во нашата продавница, ви Благодарам за вашата соработка 3.Објектот е боја се прикажани на вашиот монитор и вистинската боја не може да биде иста, ве молиме да се разбере
За Превозот 1. Ние не плаќаат царина, тоа е одговорност на купувачот, ако царина предизвикани купувачи да се вратат, ние не наплата на превозот надомест.
2.Се проценува дека за време на транспортот шоу на aliexpress за повикување само, никој не може да гарантира дека пакетот ќе пристигне во вашиот очекува време, ниту ние, ниту Aliexpress можат да го контролираат транспорт времето цена, па ние не нудиме за време На Испорака гаранции, но ние може да гарантира дека купувачот ќе биде во можност да се добие стоката или добие целосна наплата по транспорт проблем.
3.Ако е можно, ве молиме секогаш да се провери од страна на следење на број на парцели да се осигура дека пакети нема да се врати ако испораката неуспех.
4.Ако масовно купување, ве молиме контактирајте ме, јас ќе го избере повеќе разумни и економичен превоз пат кон вас.
5.Некои земји или региони не се во рамките на опсегот на нашите превоз за тргување безбедносни причини. Ве молиме контактирајте ме ако купувачот треба испратите објекти на овие земји. Дополнителни совети 1. Превозот на јужна америка преку експрес, како што се бразил/чиле, ве молиме понуда даночен број/Телефонскиот број/e-mail или превозот можеби се одложи или да ја паузирате. 2. Испрати пакет да русија преку SPSR потребите на купувачот e-mail или да предизвика одложување на превозот

Основните својства

Сечилото Количина:
190mm, 260mm
Бренд Име:
bykski
Линии:
Никој
Број На Модел На:
Б-FSIDNA-ABU-КАРАТНО
Тип:
вода за ладење

Додатоци на производот