0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
Мулти-користете Ултразвучно Магла Производител со 12 LED Шарени Светлина Fogger Прочисти Водата Фонтана Езерцето Затворен Отворено 1А/24V ABS Лесно Да се Operat

Мулти-користете Ултразвучно Магла Производител со 12 LED Шарени Светлина Fogger Прочисти Водата Фонтана Езерцето Затворен Отворено 1А/24V ABS Лесно Да се Operat

DEN 340.00
DEN 479.04
Това е достапна

Количина на стоки


Мулти-користете Ултразвучно Магла Производител со 12 LED Шарени Светлина Fogger Прочисти
Чешма Езерцето Затворен Отворено 1А/24 V ABS Лесно Да се Работи
Термин за пребарување : 12 LED Шарени Светлина, Ултразвучно Магла Создателот, Fogger Прочисти, Чешма Карактеристики : Нема топлина или хемикалии кои се користат. Со 12 LED шарени светлина. Лесно да се работи, подолг сервисен живот, само-заштитна Идеален за внатрешна или надворешна фонтани, вода функција, а за статистика. Додадете зачудувачки слаб ефект на вашиот езерце или резервоарот за вода за да го филтрирате лош мирис со електро и ултразвучно технологија. Опис : не се претвори во текот на Магла Создателот Кога прекинувачот е вклучен,држете ги исправени,или тоа може да ја оштети atomizer. Ве молиме да се осигурате дека секојдневно трчање време е за помалку од 10 часа, инаку животот на atomizing парче ќе биде shorted. Не допирајте ја atomizing парче додека Магла Создателот работи. Се обезбеди вода со висок квалитет, користете чиста вода од чешма.(влошување на квалитетот на водата може да влијае на рокот на траење) ве Молиме исклучете го уредот пред да Движење или одржување. На atomizing парче е потрошен,а неговата служба живот е≥3000 часа.Ако означени намалување на Магла претстави, ве молиме чисти atomizing парче со памук брис(не треба да користите било која од детергент). Ако означени намалување на Магла уште се присутни по чистење,ве молиме промени нов atomizing парче.(Ви препорачуваме да се купи уште еден atomizing трансдуцерот парче) Спецификации : Струја : 1А/24 V (треба да 24 V напојување) Кабел должина на : 136 cm Круг нешто висина : 2.5 cm Тело Материјал : ABS Извор на Светлина : LED Светилки Предмет Тип : Подводни Светилки
Пакет Се Вклучени : 1* Мини Овлажнител

Основните својства

Моќност Тип:
A. C. Извор
Обликот:
Други
Класификација:
Humidification
Бренд Име:
ICOCO
Слаб Излез (литри / ден):
15ml/h
Humidification Метод:
Магла Празнење
Метод На Работа:
Пресврт
Примена:
Тип:
Ултразвучно Овлажнител
Humidifying Капацитет:
30ml/h
Бучава:
Функција:
Pureness Тип
Број На Модел На:
12 LED светло Ултразвучно Магла Производител
Употреба:
Апарати за домаќинство
Вода-недостиг на Моќ-исклучување на Заштита:
No
Времето на пазарот:
2017
Инсталација:
Мини
Времето Функција:
No
Магла Штекер Количина:
еден
Напон (V):
DC24V
сертификација:
CCC
Контрола На Влажноста На Воздухот:
Никој
Моќност (W):
2W
Капацитет:
Никој
Објектот:
12 LED Шарени Светлина Ултразвучно Магла Производител
моќност:
DC Расположение Светлина
Материјал:
ABS
Карактеристики:
Со 12 LED подводни шарени светлина
Заштита Ниво:
IP67
Функција:
12 LED Шарени Светлина, Ултразвучно Магла Создателот, Fogger Прочисти,

Додатоци на производот