0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Трговија на големо 600 Парчиња Кинески Антички Монети 22mm Древните Бронзени Монети Стари Монета на Кина во Азија Партија Материјали Декорација Слободен Брод

Трговија на големо 600 Парчиња Кинески Антички Монети 22mm Древните Бронзени Монети Стари Монета на Кина во Азија Партија Материјали Декорација Слободен Брод

DEN 5280.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис
Предмет : Кинески Антички Монети
Материјал : бронзени
Дијаметар : За 22mm
Одлична декорација објект за азија тема партии. Додава еден допир на мистичност на сцена. Овие монети се изработени од бронза.
Ретро Кинески Кинг Ch ' ing Династија Антички Монети, Древните Кинески Монети, Стари Монета на Кина, Азија Партија Декорација Бесплатен Превозот САД$ 138.00 /многу
500 парчиња / многу
Трговија на големо 40 Парчиња Украсни Старите Антички Кинески Император Монета Кинески Јазол со Tassel Бесплатен Превозот Дома Ѕид Декорација US$ 92.00 /многу
40 парчиња / многу
Трговија на големо 50 Парчиња Стакло Монистра Станот, Стакло Гем скапоцен камен Стакло Занает Синтетички Камен Бесплатен Превозот Дома Ѕид се Држиме Украси US$ 68.00 /многу
55 парчиња / многу
Трговија на големо 85 Парчиња Стакло Камен Медитерански Стил, Бесплатен Превозот Scallop Срцето Риба, морска ѕвезда Стакло Мозаик скапоцен камен Дома Декор US$ 82.00 /многу
85 парчиња / многу
Трговија на големо 180 Парчиња Стакло Камен Cobblestone, Бесплатен Превозот Дома Ѕид Внатрешна Декорација Стакло Мушка Стакло Мозаик Стакло Гем US$ 84.00 /многу
180 парчиња / многу
Трговија на големо Акрилик Ледени Кристали Мраз Чипови Камења Multicolor Табела ги расфрла Вазна Спојници Партија Свадба Материјали Оркестарот Слободни Брод US$ 86.94 /многу
6 пакети / многу
500 Парчиња Акрилик Мраз Акрилик Кристали Свадба Оркестарот Јасно Акрилик Вазна Украси, 2.5*1.8 cm, Бесплатен превозот Табела Растера US$ 76.00 /многу
500 парчиња / многу
Боја на Песок Уметност Единство Свадба Занаети, 500g/пакет, Бесплатен превозот, Песок Уметности и Занаети, Сликарство Бесплатен Превозот САД$ 59.85 /многу
2 пакети / многу
Сет од 3 Рака Врежан Насликани Дрвени Мачки Семејство Сина Бали Занаетите Дома Декор Украс Слика Бесплатен Превозот Земја Дрво Подарок US$ 84.70 /многу
2 групи / многу
Сет од 2 Рака Врежан Насликани Дрвени Риба Бали Занаетите Дома Декор Украс Бесплатен Превозот рачно изработени Занаетчиски Роденден Подароци Уметност US$ 82.90 /многу
2 групи / многу
Сет од 4 Рака Врежан Шарени Насликани Дрвени Мачки Бали Занаетите Дома Декор Украс Слика Бесплатен Превозот рачно изработени Занаетчиски Руралните US$ 99.75 /многу
3 групи / многу
Сет од 2 Рака Резбани Дрвени "Романтичен Мачиња" во Црвена Риба Figurine Слободни Брод Подарок Дрво Занаети Balinese Дрвени Мачки Страна се Насликани US$ 89.00 /многу
4 групи / многу
Трговија на големо 10 Парчиња Шарени Виси Фолија Гарланд Streamer Партија Декорација Роденденска Прослава Нов Бесплатен Превозот Рака Занаети US$ 64.00 /многу
10 парчиња / многу
Трговија на големо 50 Парчиња 2.4 метри Вештачка Црвена Maple Leaf Лозата, Бесплатен Превозот Насловна & Градина Декорација Падне Јавор Лисја Виси US$ 66.00 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо 40 Пакети Вештачки Зголеми Цвет Ливчиња за Свадба Партија Украси Стоки, Залихи, 144pcs/пакет, 11 Боја Продажба US$ 78.00 /многу
40 пакети / многу
Моден ЉУБОВ Срце Облик Дрвени Ѕиден Часовник Црвено Дигитални Часовници Затворен Дома Декор Свадба Материјали Ѕид Декорација Бесплатен Превозот САД$ 70.00 /парче
Трговија на големо 50 Парчиња Лажен Гарланд, 9*200cm, EMS Брзо Бесплатен Превозот Божиќ Фолија Украси Партија Настан Оркестарот Мешана Боја US$ 80.00 /многу
50 парчиња / многу
Трговија на големо 10 Парчиња Шарени Виси Фолија Гарланд Streamer Партија Декорација Роденденска Прослава Нов Бесплатен Превозот САД$ 64.00 /многу
10 парчиња / многу
Трговија на големо 10 Парчиња Виси Лажен Фолија Топка, со Бесплатен Превозот Партија Фолија Оркестарот Мешовит Тип Божиќ Свадба Украси Уметност рачно изработени US$ 59.00 /многу
10 парчиња / многу
Трговија на големо 50 Парчиња 2.

Основните својства

Стил:
Традиционален Кинески
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Метал
Техника:
Кастинг
Година:
1880-1899
Тема:
Патриотизам

Додатоци на производот