0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
5 компјутери На Среќен Божиќ подарок сезона поздрав Дедо Мраз снег човек сребрена монета позлатен обоени значка Елизабет сувенири монета

5 компјутери На Среќен Божиќ подарок сезона поздрав Дедо Мраз снег човек сребрена монета позлатен обоени значка Елизабет сувенири монета

DEN 648.00
Това е достапна

Количина на стоки


Дедо мраз монета
Функција :
1. Во согласност wiht Евро-тест барање.
2.Сигурен квалитет и разгледување услуга.
3.прилагодено Лого.
Превозот :
1.Ние ќе брод вашата стока според адресата што означени во Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашиот Aliexpress Додадете. е corrcet! ве молиме дозволете ми konw ако сакате да ја испорача стоката до други Додадете,
2. Предмети ќе бидат shiped тенка 3~15 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Зачувам.
3. Ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод befor цел, од Страна на Воздух Mail, нормално трае 7-30 дена за пристигнување,и 3 до 15 дена од Express . тоа може да биде се повеќе и подолго од страна на неконтролирано причини, како што се лоша прогноза, ве молиме почекајте трпеливо или контактирајте со нас за deatails.
Политика На Враќање
Само детектив производ wll се нудат фондовите. детективот производи мора да се врати whtin 35 дена од деновите кога си ставен на својата цел. и купувачот ќе биде resibonsible за сите дополнителни такси превозот.
Feed Врати
Ако не сте задоволни со нашата стока вашиот го нареди и нашите услуги, ве молиме оставете 5 ѕвезди и позитивни повратни информации, ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние може да го реши секој спор заедно.
Сакате да имате убаво купување искуство во нашата продавница.

Основните својства

Бренд Име:
SLMTTG
Материјал:
Метал
Година:
2000-Тековно
Стил:
Народната Уметност
Техника:
обложено
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Злато Позлатен
Стил:
Африка, Русија, САД. Европа, Азија
единица:
5 компјутери
Повод:
подарок за бизнис, како дом,партија, Божик,Нова година, на Вљубените,роденден
Пакет:
со слободен капсула и opp вреќа индивидуални
Тема:
Среќен Божиќ, Нова година подароци, Дедо Мраз, ирваси
монета:
метал комеморативна монета
Употреба:
дома колекционерски, Божиќ' подарок, канцеларија уметност , бизнис подарок
Божиќ подарок:
Дедо Мраз, ирваси
дизајн:
двете страни за дизајн, убав на изглед

Додатоци на производот