0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-15 %
Кинески Панда Монета Кинески Националните Богатства Кина Џиновска Панда Комеморативна Монети Храмот На Небото Кол 40mm Пад на Превозот

Кинески Панда Монета Кинески Националните Богатства Кина Џиновска Панда Комеморативна Монети Храмот На Небото Кол 40mm Пад на Превозот

DEN 64.00
DEN 74.88
Това е достапна

Количина на стоки


Кинески Панда Монета Кинески Националните Богатства Кина Џиновска Панда Комеморативна Монета Храмот На Небото Кол 40mm Пад на Превозот
Параметри :
Материјал : алуминиумски
Спецификација : (прибл.) 40*3 mm/1.57*0.12 во (Дијаметар*Дебелина) ( Референцира еден јуани монета : 25 mm/0.98 во )
Функција : Кинески Панда Монета Колекција Комеморативна Монета, служи како сувенири и колекционерски, бизнис подароци, одмор и декоративни подарок.
Белешки : Поради разликата помеѓу монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Основните својства

Бренд Име:
famure
Материјал:
Метал
Година:
2000-Тековно
Стил:
Модерна
Техника:
обложено
Тема:
Животните
Регионален Функција:
Кина
Пад на превозот:
Yes

Додатоци на производот