0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2017 Нов Стил Рибарски Мрежи 45 x 30 x 35cm Слетување Натопи Нето Мрежа Алуминиум Легура Ослободување Кошница Најлон Материјал Фати

2017 Нов Стил Рибарски Мрежи 45 x 30 x 35cm Слетување Натопи Нето Мрежа Алуминиум Легура Ослободување Кошница Најлон Материјал Фати

DEN 450.24
Това е достапна

Количина на стоки

Детали за производот NO : 27706 Бренд : ЛАВ Име : Алуминиум Легура најлон нето летаат риболов нето Спецификации : должина 60см, нето устата елипса 45см*30cm, нето длабочина 35cm. Тежина : 163g Боја : Армија Зелена Мрежа Материјал : ABS рачка, висока цврстина алуминиум рамка, најлон нето. Употреба : генерално се користи во Европа и сад се повеќе популарни летаат риболов. Производ Слика
плаќање
1,ние ги поддржуваме сите следниве метод на Плаќање,како што се visa,Boleto,Mastercard,Запад унија,webmoney и така натаму.
2,Плаќањето мора да биде во рок од 5 дена по ред.
3,Ако се направи плаќањето не е успешно, ве молиме проверете ги вашите нарачки, доколку тоа се уште не е решен, ве молиме контактирајте со нас.
4,ве Молиме проверете го вашето име(Особено руски клиенти), адреса и телефонски број, пред да плати, во спротивно не ќе ги добиете пакет.
Пратката&Испорака
1,ние guaratee да брод од 48 часа по исплата потврда,пред да се испрати стоката ние ќе ви испратиме масажа во Aliexpress.ве молиме проверете го ова.
2,ние ги поддржуваме многу превозот методи.Нормално, пакети ќе пристигне во рок од 45 дена.
3,за Да пратите вашиот pakages, ве молиме посетете ја
4,Топли совети : Со цел да се намали телесната тежина, така што цените се разумни, сите наши производи колку што е можно да не се користи на надворешното пакување кутија, освен неколку ранливи на употребата на производи надвор од pckaging.
Враќање&Наплата
1, ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас навремено.
2, ако ви треба наплата или враќање, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се справи со вас во рок од 48 часа.
Повратни информации
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне,
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни остават 5-ѕвезда повратни информации и некои слики од нашите производи,ви благодарам многу.

Основните својства

Бренд Име:
Лав
Стигнале или Не:
Yes
Positionable или Не:
No
Дебелина:
/
сертификација:
/
Тип:
Рака Нето
Должина:
60CM
Пластични Тип:
ABS
Стил:
Monofilament
Тип На Јазол:
Еден
длабочина:
35cm
Mesh Големина:
Мала Мрежа
Со Glueing или Не:
No
Mesh Големина:
/
Број На Модел На:
27706
Тип На Производ:
Рибарски Мрежи
Име:
нето риболов
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.22kg(0.48lb)
Пакет Големина:
10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
Функција:
Летаат Риболов
Место на Направи:
Кина
Вид:
Алуминиум Легура најлон нето нето летаат риболов
боја:
Армијата Зелената Боја
Материјал:
ABS/Нерѓосувачки Челик/Најлон
Услуга:
Висок Квалитет на услуга

Додатоци на производот