0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Бесплатен превозот S1-д-р AC Triac DMX Dimmer;AC100V-240V DIN rail 2CH Dual channel излез Силикон DMX512 LED контролер

Бесплатен превозот S1-д-р AC Triac DMX Dimmer;AC100V-240V DIN rail 2CH Dual channel излез Силикон DMX512 LED контролер

DEN 840.00
DEN 1217.28
Това е достапна

Количина на стоки


ДОЛАРИ 24.98-27.98 /100000015 ДОЛАРИ 6.99-13.63 /100000015 ДОЛАРИ 8.00-22.43 /100000015 ДОЛАРИ 8.28-15.39 /100000015 -15.38 /100000015 -13.00 /100000015 -23.12 /100000015 ДОЛАРИ 8.00-12.41 /100000015 ДОЛАРИ 7.53-43.13 /100000015
ДОЛАРИ 7.53-18.99 /100000015
-26.50 /100000015 ДОЛАРИ 8.28-15.99 /100000015

Основните својства

Тип На Објект:
Нежните
Карактеристики:
AC Triac DMX Dimmer
Материјал:
ABS
сертификација:
CE,CCC,RoHS
Max. Оптоварување На Моќ:
288
Гаранција:
2
Бренд Име:
YJBCo
Број На Модел На:
S1-д-р
Излезниот Напон:
100-240vac
Излезна Моќност:
100-288W
Излезна Струја:
2 x 1.2 Еден
декодирање број:
1/2 DMX Channe
Затемнување опсег:
0-100%

Додатоци на производот