0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-19 %
iTimo Симпатична LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор за Светло Контрола на Грозје во Облик на Ѕидниот Штекер Ноќ Светилка за Бебе Детска Спална соба НАС Plug 220V

iTimo Симпатична LED Ноќ Светлина Автоматскиот Сензор за Светло Контрола на Грозје во Облик на Ѕидниот Штекер Ноќ Светилка за Бебе Детска Спална соба НАС Plug 220V

DEN 142.00
DEN 174.72
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
На мека светлина нема да боли твоите очи. Светла боја автоматско постепено се менуваат. Лесен за употреба, Само приклучете ги во со ѕидниот штекер. Заштеда на енергија, животна средина, и долг живот-век. Светлината автоматски се исклучува кога околината е светла. Светлината автоматски се активира кога нема светлина е откриен во темна соба, заштеда на Енергија и прекрасен украс за вашата спална соба, alleyway, veranda, бања, подрумот и така натаму место, како сакате. Направи да се чувствувате удобно и мирно и се чувствуваат безбедно во текот на ноќта!
Спецификации :
Модел : Ноќ Светла Светлина тип : LED Напон : AC напон 220 V Потрошувачка на Енергија : 0.6 W Материјал : Пластични Прекинувач : Сензор за Светло Контрола на светла боја : Шарени Приклучок : НИ Plug Големина : Како на сликата
Пакетот вклучува :
1 x LED Light Sensor Ноќ Светлина
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува викендите & празници. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас asp.
Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во ваша сопственост за повеќе од 7 дена, тоа ќе се смета
се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕ постојат ИСКЛУЧОЦИ. Превозот цена е мечка од двете продавачот & купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање,
и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти & додатоци
вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат
со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Вие мора да му кажете ни што
дефект е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени
политики по нарачување на aliexpress!
1,ќе одржи високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Ние побара да контактирате со нас
веднаш ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
2.Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

Бренд Име:
iTimo
Е Светилки Вклучени:
No
Тип:
ноќ светлина
Енергија:
Секогаш На
Wattage:
0-5W
Извор На Енергија:
AC
Тип На Батерија:
Никој
сертификација:
EMC
Тело Материјал:
Пластични
Е Батерии Вклучени:
No
Напон:
220V
Употреба:
празник
Е Батерии Се Потребни:
No
Број На Модел На:
14086
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Обликот:
Грозје
Извор На Светлина:
LED

Додатоци на производот