0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
500 Компјутери Златна Потковица форма Форми Помине Уметност Sculpting Акрилик УВ Гел Совети Telfon Помине Форми Водич Продолжување Бесплатен Превозот

500 Компјутери Златна Потковица форма Форми Помине Уметност Sculpting Акрилик УВ Гел Совети Telfon Помине Форми Водич Продолжување Бесплатен Превозот

DEN 720.00
Това е достапна

Количина на стоки


Добредојдовте на нашата продавница~
500 Компјутери Златна Потковица форма Форми Помине Уметност Sculpting Акрилик УВ Гел Совети Telfon Помине Форми Водич Продолжување Бесплатен Превозот
Спецификација :
Бренд
Boqian
1)Модел
BQ-NF92
2)Материјал
Хартија
3)компјутери/ролна
500 компјутери/ролна
4)Пакет
1 тркалаат / торба
5)Количина на многу
1 ролна
6)Услуга
OEM/ODM
7)пратката
Кина пост воздух mail
8)за време на Испорака
Околу 25~30 дена
Детали За Производот :
Фабриката На Профилот :
Производство На Процесот :
Контрола На Квалитет :
За нас :
Ние сме производство на ноктите уметност четки. Нашата фабрика се наоѓа во Wengang Градот, кој е именуван на Пен, главниот Град на Кина. Ние сме голем тим за истражување, производство, продажба и услужни. Сите нашиот производ е апсолутно висок квалитет. Добредојде следниот пат~

Основните својства

Тип На Објект:
Ноктите Форма
Големина:
500 pcs/roll
Материјал:
Хартија
Количина:
1 РОЛНА
Број На Модел На:
BQ-NF92
is_customized:
Yes

Додатоци на производот