0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
400,000 Флеш IPL Отстранување на Влакна Светилка Заменливи Главата За IPL Отстранување на Влакна Photoepilator LATYS-3

400,000 Флеш IPL Отстранување на Влакна Светилка Заменливи Главата За IPL Отстранување на Влакна Photoepilator LATYS-3

DEN 1267.00
DEN 1407.36
Това е достапна

Количина на стоки

400,000 Флеш IPL Отстранување на Влакна Светилка Заменливи Главата За IPL Отстранување на Влакна Photoepilator LATYS-3
Пакет детали :
1 x (HR) Отстранување на Влакна Светилка
Answer : ___________________________ Note :
Тоа е само отстранување на влакна светилка за замена на постојан 400,000 Флеш IPL отстранување на влакна Систем LATYS-3. Ако веќе имате IPL машина LATYS-3 , но, вие само сакате да се купи дополнителни човечки ресурси за ламба, можете директно да го нарачате тука. Но, ако вие не треба IPL епилатор LATYS-3
Ве молиме купи IPL отстранување на влакна машина LATYS-3 во првиот низ следниве производ врска или кликнете на сликата директно :

Основните својства

боја:
HR Светилка
Тип На Објект:
Епилатор
Употреба:
Тело,Лице,Бикини,Underarm
Моќност Тип:
Електричен
Материјал:
400,000 Флеш кварц светилка
Број На Модел На:
HR Светилка за LATYS-3
Бренд Име:
INLINS

Додатоци на производот