0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Тенок Нож Алатка Острат Острило Камен Дијамантски Диск 400# 1000# Ронки Отворено Алатки t15

Тенок Нож Алатка Острат Острило Камен Дијамантски Диск 400 1000 Ронки Отворено Алатки t15

DEN 143.52
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики : Diamonte обложен материјал е поефикасно отколку вообичаено острило Мини острилка дизајнирани. Лесно да се преземе за кампување и кујна градинарски ножеви Не додадете вода за време на острат процес поради diamonte материјал Спецификации : Една страна ронки : 1000# Материјал : Висок јаглероден челик позлата diamonte Големина : 152x63x1mm Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. 2.Бојата може да биде различен, со вистински објект се должи на екранот, pls се разбере Пакетот вклучува : 1 x Мелење Лист

Основните својства

DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
OOTDTY
Број На Модел На:
1A10279-1000
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Тип:
Мелење Лист

Додатоци на производот