0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нерѓосувачки Челик 440PCS Цилиндар на Главата Хексагонални Хексадецимален Завртки & Завртки Сет со Ореви & М3 Клуч M3x6/8/10/12/16/18/20/25/30/35/40mm

Нерѓосувачки Челик 440PCS Цилиндар на Главата Хексагонални Хексадецимален Завртки & Завртки Сет со Ореви & М3 Клуч M3x6/8/10/12/16/18/20/25/30/35/40mm

DEN 1132.32
Това е достапна

Количина на стоки


440 PCS Цилиндар на Главата Хексагонални Хексадецимален Завртки & Завртки Сет со Ореви & М3 Клуч M3x6/8/10/12/16/18/20/25/30/35/40mm Нерѓосувачки Челик Избрани за Полнење
Спецификација :
Количина : 440 PCS
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Боја : Како на сликата покажува
Тип : Хексагонални и Цилиндар на Главата
Димензии : Дијаметар x Спирала должина
M3x6mm : 20 PCS
M3x8mm : 20 PCS
M3x10mm : 20 PCS
M3x12mm : 20 PCS
M3x16mm : 20 PCS
M3x18mm : 20 PCS
M3x20mm : 20 PCS
M3x25mm : 20 PCS
M3x30mm : 20 PCS
M3x35mm : 20 PCS
M3x40mm : 20 PCS
Хексагонални Завртки : 220 PCS
Хексагонални Клуч М3 : 2 ПАРЧИЊА
Пакет Се Вклучени :
1x 440 PCS Хексадецимален Гром Комплет со Клуч Спакувани во Кутија
Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена .
Feed Врати
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Основните својства

DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
1216WKIL
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Нут & Гром Поставува
Количина:
440PCS
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Големина:
M3x6/8/10/12/16/18/20/25/30/35/40mm

Додатоци на производот