0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Тактички Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината Двојна 45 Степени Форумот Обемот Одговараат 20mm Планината Weaver за Лов

Тактички Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината Двојна 45 Степени Форумот Обемот Одговараат 20mm Планината Weaver за Лов

DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


Тактички Picatinny Weaver Железнички Обемот Планината Двојна 45 Степени Форумот Обемот Одговараат 20mm Планината Weaver за Лов
Опис :
Целосна метална конструкција, воената стил Не-црн рефлективен мет, мала тежина и голема сила.
За Обемот и Светло со 20 мм железница.
Брзо ослободување орев овозможува инстант прикачите & одвои акција
Види Преку дизајн ви овозможува да се стремите со Пушка Железо Очите дури и со Обемот инсталиран.
Пакетот вклучува :
1 x Планината сет
1 x Ален копче

Основните својства

Водич Должина:
10/25cm
Бренд Име:
souforce
Број На Модел На:
B0123
Водич Тип:
обемот планината
Материјал:
Не се лизга гумени
боја:
Мат Црна
железнички големина:
20 mm
Должина:
65 mm

Додатоци на производот