0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-10 %
8ММ Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Бела ЧЕШКА го Отвори Младата Месечина И Tinny Трепкане Стар Студ Обетки за Подарок gtle1876

8ММ Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Бела ЧЕШКА го Отвори Младата Месечина И Tinny Трепкане Стар Студ Обетки за Подарок gtle1876

DEN 302.00
DEN 335.52
Това е достапна

Количина на стоки


ДРУГИ УБАВИНА НАКИТ
Име : 8 MM 100% Реално. 925 Sterling Silver парична Казна Накит Бела ЧЕШКА го Отвори Младата Месечина И Tinny Трепкане Стар Студ Обетки за Подарок gtle1876
Материјал : 925 Sterling Silver
Белег : S925
Големина : 8mm*10мм
Подарок Кутија Wraped : Да
Ветено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест
2.100% Вистински 925 Sterling silver
Превозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.
1.НИ Купувачот, 10-18days
2.Други Земјата на Купувачот,25-38days
3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно. ако цел износ повеќе од $200, за 5-9days.вети безбедност и навремено
1inch=25.4 mm ,1mm=0.03937 инчен
4.Прифати Пад на превозот, Без било цена и информации за пратката да се заштитите.богати искуства за капка превозот.
** * Што е 925 sterling silver?**
925 сребрен значи среброто имаат 92.5% Чисто сребро во тоа. без разлика handness,блесок,antioxidation е конкурентна содржина, Е меѓународно признат Висок квалитет Jewellry.
**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?
`сребро и сулфур во воздухот имаат реагираат ако не може да се заштити добро. (нема вода е подобро)
сребро и toxin во вашето тело има реагираат биде црна
**Како да се справи со црна сребро jewellry?
Сребрена облека да се расчисти тоа.најдобрите и добар начин
Без вода е подобар
** Зошто некои 925 сребрен jewellry позлатен 18 K Бело Злато?
Да се заштити сребрена боја боја на косата и да се направи jewellry изгледа повеќе сјај и светли.
Занает
Очекувано време на Испорака :
= 10-20 дена за САД
= 18-35 дена да Канада,велика БРИТАНИЈА,Irland ,Франција,Германија и други Земји од Западна Европа
= 21-40 дена на руски и Источна Европа Земји
= 16-30 дена во Австралија и New Zerland
= 25-60 дена во Јужна Америка Земји
= 10-25 дена до Јужна Кореја,Јапонија и Југоисточна Азија Земји = 16-35 дена до други Азиски Земји Брод од страна на EMS ако вашата цел повеќе од $200 Подолу $200 ако у сакате EMS, Екстра $25 Вети дека сите парцели во прилог следење на број по испраќаат

Основните својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Метал Печат:
925,Фунта
Сертификат Број:
sz
Назад Наоѓање:
Гума пост назад
Повод:
Партија
Број На Модел На:
E1876
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Страна Камен:
Никој
is_customized:
Yes
Главниот Камен:
Цирконот
Certificate Type:
CCGTC
Подарок По Повод:
Првата Причест Подароци / Мајка Подарок
Количина:
1pair=2 ПАРЧИЊА
Пакет:
Завиткан Подарок Кутија
Белег:
s925
Материјал:
925 Sterling silver
Големина:
10MM*8MM
Вети 1:
100% Реално. 925 sterling silver
Вети 2:
наплата целосна ако било лажни откако ќе го пробате
Сребро Тест Сертификат Понуда:
Yes

Додатоци на производот