0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-31 %
Облека Поставува Жени Свила Ткаенини Sleepwear Две Парчиња Поставени Чипка Декорација V Вратот Sashes 4 Бои Секси Стил Nightgown

Облека Поставува Жени Свила Ткаенини Sleepwear Две Парчиња Поставени Чипка Декорација V Вратот Sashes 4 Бои Секси Стил Nightgown

DEN 6742.00
DEN 9771.36
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме контактирајте ја службата пред исплата за да се обезбеди дека големината можете да изберете соодветен
Големина
Прашка фустан
Рамо(cm)
Прашка Биста(cm)
Прашка фустан
Должина(cm)
Со Рака
Облека Ракав (cm)
Облека Биста(cm)
Облека Должина (cm)
L - 88 79 - 107 100
XL
-
92
81
-
111
102
2 XL
-
96 83
- 115
104
-
-
-
-
-
-
-
Известување
Големина на големината на табелата е Азија големина,не Европски/САД големина.
Ве молиме прочитајте ја нашата големина детали внимателно пред да нарачате производот . (1 cm = 0.39 во, 1 = 2.54 см)
Големината е од рачно изработени, ако постои 1-3cm грешка е нормален феномен
Се сеќавам Add to Желба Листа,Навремено да се сфати на промени во цените

Основните својства

Големина:
L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека Поставува
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Материјал:
Свила
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
Beaumooi
Број На Модел На:
L,XL,2XL
Сезоната:
Пролет
Сезоната:
Сите сезоната
Стил:
Моден

Додатоци на производот