0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
Прилично изглед Европски стил крпа куки црна бронза нерѓосувачки челик метал ѕид куки практични ѕид куки за облека

Прилично изглед Европски стил крпа куки црна бронза нерѓосувачки челик метал ѕид куки практични ѕид куки за облека

DEN 676.00
DEN 1324.80
Това е достапна

Количина на стоки


Објектот спецификите
· Бренд Име : SEHNGRUIJIA
· Тип : Облека Куките
· Лепливоста Метод : Ноктите
· Стил : модерен стил
· Број На Модел : 8665-3 ( 4 5 6)
· Број на куки : 3-6 куките
· Материјал : високо квалитетен не ' рѓосувачки челик
· Боја : црна бронза
· Инсталација : Монтира На Ѕид
· Примена : Бања/Спална соба/кујна, итн
· Тип : облека кука ,грб кука , облека кука ,Крпа Полици,Крпа решетката.
· Кука Начин : ѕид кука
· Type2 : Грб Куките
· производ Големина :
3 куки : 25cm*6cm*5cm,
4 куки : 35cm*6cm*5cm,
5 куки : 45см*6cm*5cm,
6 куки : 55cm*6cm*6cm
· тежина : 0.23 kg(3 куки). 0.32 kg(4 куки). 0.40 kg(5 куки), 0.50 кг(6 куки)
·примена Место : Бања ,Bedroomhook,кујна, итн
Предност на дупка монтажа
Инсталација на контакт со ѕидот област е релативно мал поради кука, и лепак квалитет е еднаков, па ако решите да лепак паста за инсталација, лепак замрзнување област ќе биде многу малку, па тоа е лесно да доведе до нестабилна инсталација, кука не може да носи тежината на производот, облека кука е лесно да падне ѕидот
Толку 5 кука да се избере дупка инсталација е подобро од лепак за инсталација, дупка кука инсталација ќе биде многу силна, не е лесно да се падне од ѕид
Испорака
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
Можете да одберете Aliexpres слободни стандард превозот, кој обично трае околу 25 -60 дена или можете да одберете Изразат како што се Fed Ex (Federal Express).DHL и сл кои се околу 5-7 дена ако сакате брза испорака
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и освен за време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот орде мертек 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Враќање/поврат
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Гаранција
1. 3months Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Повратни информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Основните својства

Тип:
Облека Куките
Стил:
Европа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Лепливоста Метод:
ноктите
Број На Модел На:
8665-3,8665-4,8665-5,8665-6
Број на куките:
6
Гаранција:
над 3 години
Материјал:
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик
Број на кука:
3-6 кука
боја:
црна бронза
Стил:
Европа црна бронза стил
intallation :
дупка монтажа
Функција:
прирачник за фино брусење ,мулти-слој позлата
апликацијата локација:
бања , спална соба , зад вратата итн
Нето тежина:
0.23 kg(3 куки). 0.32 kg(4 куки). 0.40 kg(5 куки), 0.50 кг(6 куки)
на местото на потекло:
Жеџијанг , Кина

Додатоци на производот