0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
обичај вистински/СТП кожа етикета бренд ЛОГО за облека, торба, фармерки врежани/debossed логото кожни patch како лого дизајн рачно изработени

обичај вистински/СТП кожа етикета бренд ЛОГО за облека, торба, фармерки врежани/debossed логото кожни patch како лого дизајн рачно изработени

DEN 18240.00
Това е достапна

Количина на стоки


Точка име : кожа етикетата
Материјал : кожа
Боја : светло кафеава позадина со логото злато
Техника : злато топол печат логото
Големина : 3x18cm
Тежина : 3.02 g/pc
Ова ткиво хартија е за другите наши купувачи, не е за продажба, само за вашиот квалитет и стил референца.
За повеќе облека етикета слики, pls ја посетите нашата компанија веб-страница : www.clothinglabels.cn/tissue-paper.html

Основните својства

Тип На Производ:
облека labels
Бренд Име:
Pinli
Етикета Вид:
Главната Lables
Употреба:
Облека,Чевли,Кеси
Функција:
Еко-Пријателски,Перат
Техника:
Врежана
Број На Модел На:
P004280
Материјал:
кожа
боја:
Светло Кафеава
Име:
кожа етикета, бренд етикетата
Техника:
врежани, debossed логото
is_customized:
Yes

Додатоци на производот