0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-55 %
Должина 160,180 Две Големина на Дното curlingTransparent Свадба се Облекуваат за Прашина Маска Најдобри Мека Tulle Облека, Торби Булчински Gown Торба Cover0801

Должина 160,180 Две Големина на Дното curlingTransparent Свадба се Облекуваат за Прашина Маска Најдобри Мека Tulle Облека, Торби Булчински Gown Торба Cover0801

DEN 164.00
DEN 364.80
Това е достапна

Количина на стоки


Должина 160,180 Две Големина на Дното curling Transparent Свадба се Облекуваат за Прашина Маска Најдобри Мека Tulle Облека, Торби Булчински Gown Торба Покрие M0801
Должина : 160cm,180cm, имаме овие два должина.Ве молиме оставете порака за да ни кажете кои должина сакате, ако не постои порака, ние автоматски ќе испрати произволни големина.
ПРЕВОЗОТ : ние ги користиме кина пост бесплатен превозот ако вашиот купи одделно нашиот објект,откако ќе ги потврдите вашата исплата,ќе превозот надвор брзо. околу 3-4days можеме да превозот надвор. кина пост нормално трае околу 15-28 работни дена да повеќето земји,во некои земји е потребно повеќе време.ние не Гарантира време.ако вашата потреба објектот брзо,ве молиме изберете брза испорака,како DHL,UPS-от,и Fedex.доколку ги имате било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме. ПЛАЌАЊЕ : може да се направи плаќање од страна на Зачувам,кредитна картичка,и сите други начин. Се ВРАЌА : Ние прифаќаме понуди размена или наплата .Објектот мора да се врати во неговата оригинална состојба во рамките на 7-14 дена до нашето место. Откако објект се врати назад. Ние ќе бидеме среќни да го вратат вашата пари. ПОВРАТНИ информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Основните својства

Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
MOTUONILOVE
is_customized:
Specification 160, 180
Шема:
Обична Обоена
Број На Модел На:
M0801

Додатоци на производот