0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Ново Бебе Облека поставува Божиќ Партија Костим Бебе Jumpsuit Едно парче Одговара на деца Облека Долг Ракав Облека Set + Шапка

Ново Бебе Облека поставува Божиќ Партија Костим Бебе Jumpsuit Едно парче Одговара на деца Облека Долг Ракав Облека Set + Шапка

DEN 410.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Пакет се вклучени : 2 BUC Бебе Rompers + Капи
Големина : 70 80 90 95
Возраст : 6-24 Месец
Можете да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.
Ова е бебе облека сетови,и квалитетот е добар,пред да ја купите ,ве молиме проверете мојата големина на табелата во детали.Ако не знаете како да се избере големината, можете да контактирате со нас, најдобра услуга .

Основните својства

Дете НИ Големина:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Worsted
Материјал Состав:
памук+lycra
Материјал:
Памук
Бренд Име:
ROMIRUS
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм

Додатоци на производот