0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Зимски Новороденче Девојки Облека Сет 1 2 3 Години Дете Крава Маскирани Pullover Бебе Божиќ Облека Деца Kitty Bodysuit

Зимски Новороденче Девојки Облека Сет 1 2 3 Години Дете Крава Маскирани Pullover Бебе Божиќ Облека Деца Kitty Bodysuit

DEN 474.00
DEN 592.80
Това е достапна

Количина на стоки


Големина на Табелата (Hello Kitty) Големина За Возраста (месец) Врвот Должина (cm) Биста (cm) Панталона Должина (cm) 80 0-12 32 54 40 90 12-24 33 58 41 100 24-36 34 62 44
Answer : ___________________________ NOTE : 1. Ве молиме проверете ја големината на табелата внимателно да се избере вистинската големина. 2. Прирачник за мерење,Грешки околу 1-2 см,1 инч=2.54 см.

Основните својства

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Полиестер,Свила,Памук,Микрофибер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Sleeve Стил:
Редовни
Outerwear Тип:
Грб
Број На Модел На:
Бебе Девојки И Момчиња Топло Мачка Зајакот Tracksuits Облека Поставува
Бренд Име:
Otisbaby
Јака:
Маскирани
боја:
Бело Бебе Сет
Декорација:
Мачка Крава отпечатоци
За луѓето:
Бебе Облека Момчиња Детска Облека Деца Облека Vestido Infantil
Се Тенок:
Yes
Мека индекс:
Умерена
Еластична индекс:
Микро-бомба
Стилот На Индекс:
Во долго дел

Додатоци на производот