0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Деца Деца Девојки Облека 2 парчиња Облека Поставува Кратко Писмо на Т-маица Врвот Црна Дупка Уништени Долги Панталони Leggings Девојка Облека 2-7T

Деца Деца Девојки Облека 2 парчиња Облека Поставува Кратко Писмо на Т-маица Врвот Црна Дупка Уништени Долги Панталони Leggings Девојка Облека 2-7T

DEN 276.00
DEN 344.64
Това е достапна

Количина на стоки


100% Сосема Нов и висок квалитет
Моден Деца Девојки Лето Тимови
Моден дизајн
Големина : 90 100 110 120 130
Боја : Како на сликата шоу
Материјал : Памук Мешавина
Овој секојдневен тимови е супер вредност!
Со тоа е единствен мода стил на моден дизајн
тоа ќе биде совршен за летните daytimes слободното време.
Најдобар подарок.
Големина На Табелата :
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние препорачуваме избор на поголеми димензии, благодарение.
Етикета Големина Т-маица Должина Биста*2 Панталони Должина Препорачува Возраст 90 35 cm 24 см 46 cm 2-3 Години 100 37 см беа 25,5 см 49 cm 3-4 Години 110 39 см 27 см 52 см 4-5 Години 120 41 cm 28.5 cm 55 cm 5-6 Години 130 43 см 30 см 58 cm 6-7 Години Има 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Пакет Icluded : 1 x, T-shirt & 1 x Панталони
Преглед :

Основните својства

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 5T, 6T, 4T
Бренд Име:
CANIS
Број На Модел На:
Деца Деца Девојки Облека 2 парчиња Облека Поставува
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Јакни
Шаблон Тип:
Писмо
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Додатоци на производот