0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
0-24M симпатична Дете Доенче Девојки Лето розова мачка bodysuit Тимови кратко sleeve Блузи+ возбудува точка шорцеви Облека мода 2 парчиња Сет

0-24M симпатична Дете Доенче Девојки Лето розова мачка bodysuit Тимови кратко sleeve Блузи+ возбудува точка шорцеви Облека мода 2 парчиња Сет

DEN 201.60
Това е достапна

Количина на стоки


Најновите Модата Деца Бебе Девојки 2 парчиња Облека !!
Висок квалитет и Сосема нови 100%
Главната Боја : КАКО На Сликата
Ново во Мода Материјал : Памук
Внимание plz : Ако вашето дете е чаби, ние recomend изборот поголем големина, ви благодариме. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
Пакет се вклучени : 1x Блузи+1x Pants
Големина на Табела : Големина Блузи Должина Биста*2 Панталони Должина Половината*2 Возраст Совети 70 37 см 23.5 cm 20 cm 17 см 0-3 M 80 39 см 25 см, 21 см 18 cm 3 до 6 M 90 41 cm 26 cm 22 см 19 cm 6-12 M 100 43 см 27 см 23 см 20 см 12-24 M
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
ink Frog Analy

Основните својства

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
Сет
Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојки
Стил:
Моден
Ткаенина Тип:
Worsted
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Шаблон Тип:
Polka Dot
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал Состав:
Памук мешавина
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува

Додатоци на производот