0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
Бебе момчиња Облека поставите 2Piece авиони за кратки ракави+ решетки шорцеви Плажа одговараат Девојки мека Памучна Облека

Бебе момчиња Облека поставите 2Piece авиони за кратки ракави+ решетки шорцеви Плажа одговараат Девојки мека Памучна Облека

DEN 246.00
DEN 341.76
Това е достапна

Количина на стоки


децата Есен & Зима Новородено бебе девојка облека 2 парчиња поставени Бебе облека Мека памучна бебе момче облека сет за бебе родено Големина Должина(cm) Градите(cm) Должина на Ракав Долги панталони Препорачува висина(cm) 6 M 34 56 10 26 73 12 M 36 58 11 28 80 18 МИЛИОНИ 39 60 12 29 90 24 M 42 62 13.5 30 100 3 T 45 64 15 33 110
Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
Ве молиме Имајте во предвид : Големина : Сите Babys Поставува прирачник мерења на локации ,може да се 1-3cm отстапување постои . Возраст и висина само за референца,ако вашето бебе е Fatter,ве молиме изберете поголема големина Боја : Actural боја ќе биде мала разлика помеѓу слика, бидејќи на светлината и светлината. Миење : со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење Целосно име : Ако сте руски купувачот. Ве молиме бидете сигурни да го оставите вашето име и презиме, ако не, но може да не ја прими пакет, ние нема да бидеме одговорни

Основните својства

Дете НИ Големина:
6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Затворање Тип:
Pullover
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
1950
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал Состав:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
EIJINER
Outerwear Тип:
Вест
Материјал:
Памук

Додатоци на производот