0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
SUNSLL Два Боја Бакар Иглички Бела Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos

SUNSLL Два Боја Бакар Иглички Бела Кубни Циркони Обрачот Обетки Жени на Модата Партија Накит CZ Brincos

DEN 369.00
DEN 460.80
Това е достапна

Количина на стоки

Бренд Име : SUNSLL Предмет Тип : Обетки/ Brincos Earring Тип : Обрачот Обетки Метали Тип : Бакар+Кубни Циркони/ Cobre+Кубни Циркони Метална Боја : Платина,Злато боја Циркон Боја : Бела

Основните својства

Метална боја:
Злато-боја, Имитација Родиум Позлатен
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
XXED-183
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SUNSLL
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Големина (Должина * Ширина):
1.65*0.7 cm

Додатоци на производот