0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-90 %
YAAMELI Нова Мода 925 Sterling Silver Обрачот Обетки Жените Накит Кубни Циркони Earring Додаток Brincos Пад на Превозот

YAAMELI Нова Мода 925 Sterling Silver Обрачот Обетки Жените Накит Кубни Циркони Earring Додаток Brincos Пад на Превозот

DEN 126.00
DEN 1257.60
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Основните својства

Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
E4601
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
YAAMELI
Големина (Должина * Ширина):
Како што е прикажано

Додатоци на производот