0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
HeyModel Женски карличен средна sagittal дел модел

HeyModel Женски карличен средна sagittal дел модел

DEN 3744.00
Това е достапна

Количина на стоки


Информации за производот и Карактеристики :
1. Материјал : ПВЦ, Имитација на човечкото тело структура.
2. Материјал : не ' Рѓосувачки челик мувла, компонента и издржливи .
За Hey Model :
Hey Model Медицинска Техника Група е основана во 1993 година. Во моментов, маркетинг центар во Шангај опфаќа 1500 метри квадратни и производство база во високо-технолошки развој област дури и опфаќа повеќе од десет илјади квадратни метри. Heymodel разви до високо-технолошки претпријатија со нејзиното сопствено истражување и развој, производство, продажба и сервисирање на системот.
Hey Model производ опфаќа 9 серија а повеќе од 1000 видови, на пример : медицински итен случај, дијагноза, клиника, медицински сестри, жената и детето, анатомија, традиционалната Кинеска медицина, stomatology и примерок дел.Бидејќи Меѓународните Трговски Оддел основана во 2005 година, производи се извезуваат во речиси 80 земји и региони, и во неколку наврати го освои понудата на Обединетите Нации.
Hey Model е призната од страна на меѓународниот пазар и го освои чест за Кина. Ние би сакале да соработуваме со стари и нови пријатели дома и во странство да се развие рака во рака. Ние ќе се направи сите напори да им служи на медицинска едукација и да се направи повеќе исклучителен придонес за здравјето на човекот.

Основните својства

Бренд Име:
heymodel
Напон:
110v
Број На Модел На:
HM-02608
Име:
Женски карличен средна sagittal дел модел
Модел:
HM-02608
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
0.55 KG

Додатоци на производот