0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
Женската Мода Огледува Eyewear 4171 Eyecrafters Бренд Дизајнер Поларизирани Очила За Сонце Женска Ретро Гроздобер Мачка Око, Очила За Сонце

Женската Мода Огледува Eyewear 4171 Eyecrafters Бренд Дизајнер Поларизирани Очила За Сонце Женска Ретро Гроздобер Мачка Око, Очила За Сонце

DEN 388.00
DEN 719.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
AD4171
Бренд Име:
EYECRAFTERS
Леќи Материјал:
Polaroid
Оптички Леќи Атрибут:
Огледало,UV400,Поларизирана
Стил:
овална
Леќа Висина:
50mm
Рамка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Леќа Ширина:
60mm

Додатоци на производот