0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
AEVOGUE очила за сонце Жени Секси Мачка Очи Мали Триаголници Сонце очила Океанот Боја Леќа Слаби Тесен Нијанси Унисекс AE0578

AEVOGUE очила за сонце Жени Секси Мачка Очи Мали Триаголници Сонце очила Океанот Боја Леќа Слаби Тесен Нијанси Унисекс AE0578

DEN 288.00
DEN 522.72
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Пол:
Жените
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Ширина:
45 mm
Број На Модел На:
AE0578
Стил:
Мачка Очи
Леќа Висина:
30 mm
Бренд Име:
AEVOGUE
Одделот За Името:
Возрасни
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Рамка Материјал:
Пластични
is_customized:
Yes

Додатоци на производот