0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-25 %
VLT 5% Автомобил Прозорец Багра Филм Автомобил Соларни Филм Налепница 0.5*3M Автомобил Дома Стакло Експлозија-доказ Прозорец НИЈАНСИРАЊЕ Винил Ролна

VLT 5% Автомобил Прозорец Багра Филм Автомобил Соларни Филм Налепница 0.5*3M Автомобил Дома Стакло Експлозија-доказ Прозорец НИЈАНСИРАЊЕ Винил Ролна

DEN 288.00
DEN 383.52
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики :
Експлозија-доказ високо-perfomance, термички перформанси, подобрување на автомобил осигурување.
Коефициентот, намалување на клима оптоварување, подобрување на ефикасноста на искористувањето на горивото.
Зголемување на Удобноста - филмот се одразува топлината на сонцето.
Кулер температура, Приватноста и го Штити вашиот автомобил внатрешни работи.
Го подобрува Возило Изглед Намалување на отсјај - подобрување возење безбедност
Боја :
Материјал : ПЕТ(Полиетилен терефталат)
Големина : 50x300cm
Дебелина : 2mm
VLT : 5%
Инфраред блокирање го оценувате : 15%
УВ Отфрлање : 97%
Настава :
1. Degrease windows
2. Намалување филм приближно на големината на прозорецот треба (малку поголема)
3. Отстрани заштитна фолија од багра - стап лента од двете страни на агол и се повлече.
4. Се применуваат боја со леплива страна на прозорецот за користење на вода.
5. Отстрани извонредна водата и воздухот.
6. Се намали соодветно на големината на прозорецот треба.
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакетот Вклучува :
1 тркалаат Windows багра

Основните својства

Тип На Објект:
Прозорецот Foils & Solar Protection
Топлинска Изолација Го Оценувате:
20%-40%
Специјални Функции:
Автомобил Прозорец Соларни Филм
transmittance:
10%-20%
Прозорецот Foils Тип:
Од Страна На Прозорецот Соларна Заштита
Материјал Тип:
Полиетилен терефталат
Големина:
0.5*3M
Име На Модел:
f500
Објектот Ширина:
0.5m
Бренд Име:
AUMOHALL
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Ултравиолетови Блокирање Го Оценувате:
80%-100%
Објектот Должина:
3m
Позиција:
Страна Шофершајбната
Боја Име:
Црна
Објектот Тежина:
88g

Додатоци на производот