0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-46 %
2017 Нова Пролет и Есен стил мажите одговара високо-квалитетни бизнис секојдневен солидна тенок младоженецот фустан три парче костим голема големина М-5XL

2017 Нова Пролет и Есен стил мажите одговара високо-квалитетни бизнис секојдневен солидна тенок младоженецот фустан три парче костим голема големина М-5XL

DEN 3576.00
DEN 6623.04
Това е достапна

Количина на стоки


Почитувани Клиенти :
Добредојдовте на нашата продавница!!!
Посакуваме да имате пријатен шопинг време.
Пред ставање на ред, ќе мора да проверите следниве шопинг совети, така што ќе имаат успешен шопинг искуство.
Забелешки :
1. Големина : Ова е Азија големина, околу 2 големина помала од НАС/Европски големина.
2. Боја : Различни компјутер на екранот може да се прикаже различни бои, дури и ако тоа е на иста боја. Па ве молиме да се овозможи разумна боја разлика.
3. Повратни информации е многу важно за нас, ве молиме љубезно ни даде 5 ѕвезди позитивни повратни информации. Ако ви се исполнат никакви проблеми, ве молиме обидете се да контактирате со нас, ние сме мило да ви помогне да се справи со никакви проблеми.
4. Ние ќе ги испрати надвор парцела во 3-7 дена по уплатата. Ве молиме забелешка вашата тежина и висина кога местото цел ако не сте сигурни за вашата големина. Таму може да се 1-3cm грешка (1 инч=2.54 см 1cm=0.39 инчен). Стоката код : TZ36 P240.
Големина Опис(Јакна)
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Рамо(cm)
Биста(cm)
Должина(cm)
Ракав(cm)
М
41
90
66
60
L
43
94
68
61
XL
45
99
70
62
XXL
47
104
72
63
XXXL
49
111
74
64
4 XL
50
115
75
65
5 XL
51
120
76
66
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Големина Опис(Вест)
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
М
L
XL
XXL
3 XL
4 XL
5 XL
Биста(cm)
90
94
99
104
111
115
120
Половината(cm)
86
88
92
100
104
108
112
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
Големина Опис(Панталони)
Прирачник Мерка. Таму може да биде 2-3cm грешка. Ако не можете да ја одредите големината, ве молиме оставете порака во редот на вашата висина и тежина, јас ќе ви дадам совет. Ви благодариме!
Азија Големина
Половината (cm)
Хип(cm)
Должина(cm)
Бедрото (cm)
нога отворање (cm)
М
77
97
102
52
34
L
81
100
104
55
35
XL
84
104
105
57
37
XXL
88
108
106
58
38
XXXL
92
112
107
61
40
4 XL
96
116
108
63
41
5 XL
100
120
109
64
43
1in=2.54 см. Азија големина на мала големина, отколку во Европа и Америка.
Ако не знаете како да изберете големина. Можете да ни кажете вашата висина, тежина и биста на обемот, ние ќе ви обезбедиме со точни совети.
СТР AYMENT

Ние го прифатат плаќање и преку ЗАЧУВАМ само. Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Ali Express да побарате помош. Ви благодариме.
ПРЕВОЗОТ

Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето.
Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Кина Пост Воздух Mail, Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. На клиенти од Јужна Америка, како Аргентина и Бразил да се добијат производи, во рок од 40 дена. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 60 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо.

Основните својства

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Лен,Ацетат,Памук
Пред Стил:
Станот
Стил:
Паметни Повик
Број На Модел На:
TZ36P240 (Јакна, Вест и Панталони)
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Одговара Тип:
Директно
Бренд Име:
GUIXIANG
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
пролет, есен
Големина:
M L XL XXL 3XL 4XL 5XL
боја:
Црна
Основниот стил :
бизнис неврзан
Шема:
Лента
Времето на пазарот:
2017

Додатоци на производот