0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-34 %
Најнов Дизајн Младоженецот Tuxedos Еден Гради Свадба Одговараат За Мажи Познатиот Моден Бренд Деловни Костуми (Јакна+вест+панталони)

Најнов Дизајн Младоженецот Tuxedos Еден Гради Свадба Одговараат За Мажи Познатиот Моден Бренд Деловни Костуми (Јакна+вест+панталони)

DEN 3034.00
DEN 4596.96
Това е достапна

Количина на стоки


Повод : Формален Повод & Свадба Партија
Материјал : Полиестер
Големина : Стандард Големина
Боја : Како на сликата
Пакет Содржина : Јакна+вест+панталони
Најнов Дизајн Младоженецот Tuxedos Еден Гради Свадба Одговараат За Мажи Познатиот Моден Бренд Деловни Костуми (Јакна+вест+панталони)
Answer : ___________________________ Note : Почитувани, ако најде дека над стандард што одговара на големината не се вклопуваат многу, само мерка на вашето тело според следниве Мерење Водич , и тогаш ни покаже на големината на телото. Ние може да Обичај прави на костуми за вас, како и
Ако сакате кошула за да одговара на тужбата,ве молиме плус 20парче.
Како да се измери (во сантиметар или инчи) :
Answer : ___________________________ Note :
1、 може да се 1-3cm грешка на големината поради рачни мерења.
2、 може да биде мало боја разликата помеѓу модел фото и заврши одговараат поради светла и екранот.
3、 Ние не обичај прави големината и стандардна големина за слободен,ве молиме да ни ги испратите вашите сопствени мерења го следат горенаведените мерка референца сликата, ако сакате прилагодено на костум.
4、 Некои врски и копчиња може да не се 100% иста слика , ако не го прифати, ве молиме да се биде внимателен да се купи.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена. Ние ќе го прогласи објектот како примерок и ниска вредност за да се избегне премногу данок. Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде многу строга и ние не може да сметка за сите царинската такса, па ве молиме да проверите на царинската политика на свој место. Ако треба да се плати царински давачки, тоа е вашата должност да вашата сопствена земја, купувачот треба да се разбере оваа ситуација.
Цел Откази
Ние разбираме дека со нарачување одговараат за вашата специјална прилика е значаен потфат, и нашето поништување на политика беше создадена со ова на ум. Сепак, важно е да се напомене дека нашите костуми се направени да нарачате, и еднаш на процесот на креирање почна материјалите не можат да се употребуваат. Добрата вест е што по поставување на својата цел, има уште време да го направите вашиот ум. Ве молиме погледнете ги нашите поништување на политика подолу за детали : Нашата Откажувања Политика 1. Нарачки откажана во рок од 24 часа на исплата потврда ќе бидат квалификувани за целосно враќање на средствата. 2. Нарачки откажана 1~3 дена по исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена, и 50% на набавната цена. 3. Нарачки откажана после 3 дена од денот на исплата потврда ќе бидат квалификувани за делумно враќање на средствата се состои од целосна превозот цена. 4. Откако вашата нарачка е предаден, тоа веќе не може да бидат откажани. Враќање За Замена или Рефундирање
1. Вашето задоволство е од суштинско значење за нас. По пристигнувањето на вашиот пакет, ние ве охрабруваме да ги проверите и да бидете сигурни дека тужбата е направен за да вашата нарачка спецификации. Обидете се на вашиот одговараат, што е можно поскоро, без отстранување на ознаки, менување, или за перење на костум. 2. Ако ви се враќаат или размена на тужба, ве молиме бидете сигурни дека тие се во нивната оригинална состојба - unworn, unwashed, непроменета, неоштетени, чиста, слободен од lint и коса и со ознаки непроменети и во прилог. 3. Одговара дека не одговара правилно, но одговараат на спецификациите, ќе нареди да се врати или да се разменуваат. Купувачи се одговорни за големината тие се избере кога местото на цел. Враќање На Процесот 1. Поднесе барање за враќање на продавачот во рок од 2 дена по пристигнувањето на вашата фустани.

Основните својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Одговара
Материјал:
Лен
Пред Стил:
Станот
Број На Модел На:
zt17
Бренд Име:
BIAN ЧЕНГ ЏИЈА YI
Стил:
Паметни Повик
Одговара Тип:
Слаби
Панталона Затворање Тип:
Патент Летаат
Затворање Тип:
Еден Гради
Облека Должина:
Редовни
Објектот:
мажите одговара
Повод:
Формален повод или свадба партија
боја:
како Слика
Големина:
Standard size
Сезоната:
Лето,на пролет,есен,зима
Ткаенини:
Полиестер
3 Парчиња:
Јакна+вест+панталони

Додатоци на производот