0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
Прилагодливи Спорт Јога Памук Водат За Рака Г-Прстен Појас Салата Половината Нога Отпор Вежба Бенд Фитнес Јога Појас Нови

Прилагодливи Спорт Јога Памук Водат За Рака Г-Прстен Појас Салата Половината Нога Отпор Вежба Бенд Фитнес Јога Појас Нови

DEN 91.00
DEN 129.60
Това е достапна

Количина на стоки


SF0005273
Спецификација :
Бренд Нови
Материјал : Памук
Големина : Прибл. 70.9" x 1.5"/180 x 3.8 cm
Боја : Зелена, Светло виолетова, Темно виолетова, Црна, Розова, Сина, Роуз
Exericise вашите стомачни,рака,нозете и грбот се подобри опсег на движење и flexbility
Пакет се вклучени :
1pc x јога водат бенд
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешки поради прирачник за мерење
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од
набљудувачите не се калибрира истиот
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Основните својства

Бренд Име:
Mayitr
Број На Модел На:
Јога Д-прстен Појас

Додатоци на производот